1

Hakkımızda

Hakkımızda

VTP Otomotiv olarak tır, kamyon ve ağır vasıta araçların aksesuarlarını, elektrik ekipmanlarını, webasto yedek parçalarını ve dorse yedek parçalarını imal etmekte ve satmaktayız. Hizmet verdiğimiz tır kamyon aksesuarları ve webasto yedek parçaları alanında tüm ürünleri kendi bünyemizde imal ederek en uygun fiyatlarla müşterilermizle buluşturmaktayız. Bunların dışında Volvo, Mercedes, Scania, gibi markaların yedek parçalarını ithal ederek aynı şekilde satışını gerçekleştirmekteyiz.

Tır ve kamyon aksesuarları grubumuzda tır iç ve dış aksesuarları, emniyet ekipmanları, krom aksesuarlar, rüzgarlıklar, ayna çeşitleri ve jant kapakları gibi bir çok kategoride imalat yapmakta ve piyasaya toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda dorse ekipmanları kategorisinde reflektör çeşitleri, uyarı ikaz levhaları, dorse dolapları, dorse takozları, teker çamurlukları ve dorse tankları gibi bir çok ürünlerin üreticisi olarak en uygun fiyatlarla müşterilermize hizmet vermekteyiz.

Son olarak hizmet verdiğimiz tır, kamyon ve ağır vasıta araçların elektrik yedek parçalarını da imal etmekte ya da tedariğini gerçekleştirerek satmaktayız. Oto elektrik ekipmanları grubumuzda far çeşitleri, korna ekipmanları, merkezi kilit ve alarm sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, su ısıtıcı ve araç içi buzdolapları, iç ve dış dekor aydınlatmaları ve sis ve ikaz lambaları gibi bir çok kategoride ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Sektörümüzde aynı işi yapan firmalarla kendimizi sürekli karşılaştırmak ve en iyisi biz oluncaya dek sürekli kendimizi geliştirmek.

Müşterilerimize değer vererek en kaliteli hizmeti sunmak ve müşteri sayımızı sürekli arttırarak öncü firma olmayı başarmak.

Kaliteyi ve kusursuz hizmet anlayışını standart kabul ederek rakiplerimizin dahi güvenini ve takdirini kazanmak

Vizyonumuz

Tüm Türkiye'de Tır, Kamyon ve Ağır Vasıta Aksesuarları, Dorse Ekipmanları ve Ağır Vasıta Oto Elektrik Ürünleri Denilince Akıllara Gelen İlk Firma Olmak.

Tır, Kamyon ve Ağır Vasıta Ürünleri İmal Ederek Uygun Fiyatlarla Satan Firmamızın Rakiplerimizden Her Daim Bir Adım Önde Olarak Türkiye'de Lider Firma Olmak.

Her Daim Sektörümüzde Yeniliklerin Öncüsü Olarak Müşterilerimize En Kaliteli Hizmeti Sunmak.

1